Obsah a účel dokumentu

1. V tomto dokumentu jsou obsaženy informace týkající se ochrany osobních údajů poskytnutých návštěvníky na webové stránce www.tomusimzvadnoutsam.cz

2. Účelem tohoto dokumentu je seznámit vás s vašimi právy a poskytnout srozumitelné informace o tom, jak bude s osobními údaji nakládáno.

3. Vážíme si Vaší důvěry, se kterou nám své osobní údaje poskytujete, a proto postupujeme při zpracování osobních údajů nejen podle zákona č. 101/2000 Sb.,o ochraně osobních údajů, ale nakládání s osobními údaji přizpůsobujeme i Nařízení (EU) 2016/679, tj. obecnému nařízení o ochraně osobních údajů, které vstupuje v účinnost 25.5.2018 a je všeobecně známé pod zkratkou GDPR. Kliknutím na číslo nařízení v předchozí větě se dostane přímo na text tohoto předpisu a najdete tam i přesná znění právních ustanovení, na které v tomto textu níže odkazujeme.

Obsah a účel dokumentu rozdělených do jednotlivých bodů

1. Správce osobních údajů – kdo jsem a jak mě můžete kontaktovat?
2. Jaké osobní údaje zpracovávám a jak je získávám?
3. Po jakou dobu osobní údaje zpracovávám?
4. Informace o vašich právech v oblasti ochrany osobních údajů
5. Další důležité informace

bod 1. Správce osobních údajů – kdo jsem a jak mě můžete kontaktovat?

Správce tohoto webu (www.tomusimzvadnoutsam.cz) je Petr Danko s bydlištěm Ruda 48, obec Ruda, psč: 79344

Kontaktní e-mail: tomusimzvadnoutsam@gmail.com

Kontaktní telefon: 607662614

bod 2. Jaké osobní údaje zpracovávám a jak je získávám?

Vaše údaje, které nám sami poskytnete zpracováváme těmito způsoby. Uživatel může komentovat články na webu, kde může přidat jméno a email. Dalším případě může uživatel dobrovolně zažádat o zasílání novinek, pojmenovaný jako e-mailový newsletter, pokud on sám uzná, že bych chtěl mít na svém emailu novinky, které se týkají nových článků z tohoto webu. Zde uživatel vloží jméno a platný email, který je zařazen do e-mailové databáze.

bod 3. Po jakou dobu tyto osobní údaje zpracovávám?

Uložená data (text, jméno a e-maily) bezpečně ukládám.Více v bodu 5. Sdělené údaje budou správcem uloženy po dobu 5 let. IP adresa bude zpracovávána po dobu 6 měsíců od přidání komentáře, pokud souhlas neprodloužíte.

bod 4. Informace o vašich právech v oblasti ochrany osobních údajů

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo odeslat požadavek na zrušení komentáře nebo e-mailového newsletteru. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek smazání komentáře, emailu a veškerých dat. V každém případě budete o tomto výmazu informováni.

bod 5. Další důležité informace

Zpracování osobních údajů bude prováděno Správcem, včetně zálohy pro obnovu dat. Další kompletní zálohu webu s těmito údaji pro něj však zpracovává i poskytovatel webhostingu společnost Ebola EBOLA Czech s.r.o. Brněnská 26, 796 01 Prostějov IČ: 28347960, DIČ: CZ28347960